Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Сашик

Сторінок: [1] 2 ... 264
1
Щоб передати маштаб тих 1200 пікс явно мало, а для вертикальних 900 пікс тим більше. Хоч бери ріж по 1600-2000 пікс і потім скролити

Монік більший купи і ріж  :cool:

1, 8 та 13 - круті!

2
Гарно дякую!

3
Файно... цікаві закутки познаходив. Якісь впізнав, якісь, звісно, ні... а мені треба знайти, де проявити і посканити ту плівку :))) нарешті дозняв за 3 місяці :)

4
Заінтригував :cool:

5
Згоден, але на разі за довгий час вперше склалося вилізти зі штативом. З водою там тьху-тьху, Ізар має перекати саме в тому місці, яку витримку не став - буде "рельєф".

6
Ото вчора вдалося ввечері погуляти зі штативом, згадати, з якого боку до нього підходити :))

#14. Müllerisches Volksbad - одна з купалень


Пару слів нашкробав в бложику http://blog.alexnedovizii.com/2018/12/muller-sche-volksbad/

7
Що мені цікавого вчора подумалося, дядьки.

От приміром дістаю я з кишені тіліпон. Екран величезний, як зараз модно казати - "безрамочний". Тобто насправді, компонуючи кадр і використовуючи так званий "повноекранний" режим (доречний для деяких пейзажів, хоча й видає оті "широкомоніторні" пропорції), я бачу картинку з дуже тонкою рамкою. І візуально вона "продовжується" назовні за цю рамку.

В той же час. Дістаю фотоапарат з рюкзака. Дивлюся у видошукач. Нехай навіть мій цифровий Нікон (плівковий - окрема тема, оте світло в кінці тунелю, з якого Савенко так любить поприколюватися). Але. Навколо картинки, по суті, "темнота". І - Юля свідок - часто те, що здавалося цікавим кадром, поки дивився "очима" (і, відтак, картинка була "безмежною") стає абсолютно посереднім, будучи "скадрованим" у видошукачі. Бо "продовження" картинки нема, воно відтято. І фотоапарат без натискування на спуск кладеться знову в рюкзак.

Ось такі думки. А ви що думаєте з того приводу?

8
Поправив код для першої картинки, бо не працювало.
---

Втім, по темі: важка задача. Ти бачиш місто трошки через призму своїх спогадів. Мені здається, так важко відзняти його, не намагаючись відтворити ті спогади. Але Тобі получається :)) сам цього разу не вийшов перегулятися з фотоапаратом, але минулого разу пару картинок зробив. Дякую за нагадування, ото покажу принагідно...

Коли продовження думаєш?

9
Позаяк я трошки поламав блог, який ніхто і так не читає, покажу щось тутка. Всі знимки з цьогорічних Карпат.
Користуючися нагодою, передаю привіт ще раз гарно дякую усім учасникам. Якщо мене не відпускає місяць потому - то було реально дуже круто.

#1.


#2.


#3.


#4. Вид з Парашки на захід.


Далі буде. І вас запрошую...

11
Остання вельми сподобалася!

12
Ну, хай за два роки :) вітаю, Юльцю! Які фото обробити?

13
Ромку, рости здоровий :) і щасливий

14
А, а я вже налякався, побіг дивитися за сам'янгом на соні-фє...

15
Ще ширше??

16
Перша гарна...

17
Класно, таке «соковите» ч/б вийшло.

18
Гарно ті місця виглядають.

19
Думаю, що таки не зовсім: "It lets you snap photos with your favorite 35mm or rangefinder camera and lenses, then get an instant photo on Fujifilm Instax Square 62 x 62 mm instant film.". А 6х6 см вже не такий й маленький квадратик, майже як контактний відбиток з СФ.

20
Цікава іграшка. Ностальгія за «Поляройдом» + змінна оптика - може вийти вельми цікаво...

Сторінок: [1] 2 ... 264