Автор Тема: Фото окупованої Європи з літаків союзників  (Прочитано 3345 раз)

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
У "бібліотеці фотографа" виклали таку книженцію. Ще не качав, але, можливо, когось зацікавить.

[refle]http://pics.livejournal.com/torkwemada/pic/0005q4ae[/refle]

Gun Camera - Photography from Allied Fighters and Bombers over Ocuppied Europe

format: pdf
size: 18Mb

deposit / letitbit.net
Злапані моменти — мій блог.

JumpingRat

• Свій
    • Перегляд профілю
Це не фото Європи, а фото понад Європою. Історія військової авіації в WWII. Я б придбав живу, якби була десь поблизу.

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
Тьху. Таки не треба на роботі зраня щось розбирати, глючить мене... Спасибі за поправку!
Видів ту книжку на Амазоні. Десь до $20 можна прикупити, якщо користувану.
« Останнє редагування: 06/01/2010, 12:17:41 від Сашик »

JumpingRat

• Свій
    • Перегляд профілю
там у них доставка якась не християнська..

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
Хіба знову відмовляються, ряд речей не хотіли відправляти. Отой варіант в 20 доларів був з доставкою - 17 книга, 3 - доставка. Хіба би в процесі check-out воно перерахувало, але я був залогінений, себто мало би розуміти, що хочу в Україну доставочку.

Роман

• Свій
  • ЛОСЬ зі штативом
    • Перегляд профілю
Супер!
Але наскільки то тре бути обезбашеним щоб в той час як навколо війна, ще й фотографувати.  Але то напевне спеціально садили до екіпажу фотографа для архівування подій. Тим не менше це на порядок небезпечніше ніж репортажна зйомка з сучасних гарячих точок.

JumpingRat

• Свій
    • Перегляд профілю
Там назва книги говорить сама за себе - "gun camera", - в багатьох випадках фото зроблені камерою сінхронізованою із озброєнням літака. Спеціального фотографа в літак без потреби рідко коли пхали, інколи на штурмана, радіста або пілота покладали додаткову функцію збору розвідувальних даних про техніку супротивника  й обстановку на місцевості.
Щодо сучасних гарячих точок - характер ведення військових дій сильно змінився з того часу, робота стрінгера аж ніяк не стала більш безпечною.