Автор Тема: Олександр Петросян  (Прочитано 5712 раз)

Нестор

• Свій
    • Перегляд профілю
Олександр Петросян
« : 01/02/2010, 16:40:33 »
Незнаю звідки він, судячи з фото напевно з України, але можу помилятися.
Отже побачив його фото Львова, і скажу я вам, мало який львівський фотограф може так відзняти Львів як Петросян. Є чому повчитися.

Отже портфоліо автора.

Савенко

• Адміністратор
  • як Пилип з конопель
    • Перегляд профілю
Re: Олександр Петросян
« Reply #1 : 01/02/2010, 17:57:30 »
Судячи по кількості знимків з Пітера, мабуть таки він з Пітера.
хай буде з вами світлосила

а фотографую ... антикваріатом усіляким http://exaktoman.blogspot.com/

saper_vasja

• Ентузіаст
  • **
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 01/02/2010, 18:12:00 »
ага з Пітера
його ЖЖ давно проглядаю

JumpingRat

• Свій
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 01/02/2010, 19:31:30 »
От, поясніть мені - чого всі так пруться з тої львівської серії? Так страшезно подобаються смітникі, роздовбані вулиці і бомжі в рідному місті? В чому меседж цієї збірки?

Роман

• Свій
  • ЛОСЬ зі штативом
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 01/02/2010, 19:44:40 »
Певне всі через те і пруться що він показує Львів таким, яким його ніхто не показує. Всі знімають те чим Львів відомий (унікальний), а він те що можна знайти в кожному місті.

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 01/02/2010, 22:22:25 »
От, поясніть мені - чого всі так пруться з тої львівської серії? Так страшезно подобаються смітникі, роздовбані вулиці і бомжі в рідному місті? В чому меседж цієї збірки?

О, випередив мене.

Петросян таки зі Львова. Але живе в Пітері. Лінки на нього давав Костя Смолянінов і я мушу сказати, що мені вкрай не сподобалась така "сесія" мого міста. Так само можна в Нью-Йорку зняти смітники в Бронксі чи якесь звалище в гетто будь-якого більш-менш великого міста, бордель в Тайпеї чи наркопритон в Токіо.

---

Отже побачив його фото Львова, і скажу я вам, мало який львівський фотограф може так відзняти Львів як Петросян. Є чому повчитися.

Навчу знимкувати смітники... година навчання - 50 євро.

---

Певне всі через те і пруться що він показує Львів таким, яким його ніхто не показує. Всі знімають те чим Львів відомий (унікальний), а він те що можна знайти в кожному місті.

Пропоную альтернативний погляд на наше місто нашого краянина Сергія Криниці (в ЖЖ відомий як haidamac).
По теґу "Львів" звернути увагу на записи "Львів непопсовий".
Злапані моменти — мій блог.

Нестор

• Свій
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 01/02/2010, 23:58:40 »

Можу пояснити, суть не в смітниках і бідноті, суть в тому що знято зовсім по іншому, не так як всі. Смітник також можна зняти по-різному, чи не так?

Меседж Петросяна була показати Львів не такий який бачать на перший погляд туристи, а також друкують у всіх путівниках. Як на мене то зняв він грамотно, професійно, різнобічно.

До нас вже все знято і перезнято сотні разів, і в тому числі злидні у Львові, але покажіть хто зняв краще. Вчора перший раз побачив його фотографії, і скащу чесно, дуже приємно вразили, в певній мірі я завидую по доброму, що я Львівянин, а так Львів не міг відзняти. 

Нестор

• Свій
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 02/02/2010, 00:06:07 »

Навчу знимкувати смітники... година навчання - 50 євро.

Ой дядьку перехвалюєш себе. Щоб брати за годину 50 євро, для початку треба показати результат, і не будь який.

Савенко

• Адміністратор
  • як Пилип з конопель
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 02/02/2010, 08:19:44 »
Якшо чесно то взагалі не проперся від стилю цього чувака, то не мій стиль зйомок. Все з якимось надривом зняте. Невже чоловік душевного спокою немає. Енна кількість світлин мені сподобалась хоча б сміливістю автора, коли він лізе ширококутником міліціонеру в пику. Багато хороших жанрових фото. Львівські фото мені не сподобались.
хай буде з вами світлосила

а фотографую ... антикваріатом усіляким http://exaktoman.blogspot.com/

JumpingRat

• Свій
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 02/02/2010, 17:03:13 »
Можу пояснити, суть не в смітниках і бідноті, суть в тому що знято зовсім по іншому, не так як всі. Смітник також можна зняти по-різному, чи не так?

Кожен фотограф знимкує по-різному, це цілком природньо, але ніяк не пояснює вибора теми для фотооповідання.

Цитувати
Меседж Петросяна була показати Львів не такий який бачать на перший погляд туристи, а також друкують у всіх путівниках. Як на мене то зняв він грамотно, професійно, різнобічно.

Це не меседж а вибір позиції. А меседж вийшов, як на мене (можливо ти запропонуєш інше трактування?) - Львів є занепадаючим містом, в якому святочні гурти колядників співають серед злиднів і сміття та передовбаних вулиць. Не заперечую, що в такому баченні є частка правди, так само як і професіоналізма автора. Але мені подібне бачення мого міста, винесене на загал - неприємне. Я можу зрозуміти, коли оповідання містить тезу і антитезу і існування однієї частини неможливе без іншої. В цьому випадку, на мою думку, автору вдалася лише антитеза.

Цитувати
До нас вже все знято і перезнято сотні разів, і в тому числі злидні у Львові, але покажіть хто зняв краще.

От не маю жодного бажання змагатись в тому, хто краще зафіксував погані сторони оточуючої нас дійсності.

anderver

• Гість
« Reply #10 : 03/02/2010, 13:36:01 »
є такий пласт фотографів , які як шакали рискають в пошуках падалі .... потім в своїх колах тішаться у кого більше бруду ))

JumpingRat

• Свій
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 03/02/2010, 19:23:06 »
є такий пласт фотографів , які як шакали рискають в пошуках падалі .... потім в своїх колах тішаться у кого більше бруду ))

Я не зовсім згоден, бо в Олександра є і цілком гарні фото Пітера, та й взагалом він потужний репортажник. Саме через це мене дивує саме ця серія і її популярність.

anderver

• Гість
« Reply #12 : 04/02/2010, 21:58:53 »
Я не зовсім згоден, бо в Олександра є і цілком гарні фото Пітера, та й взагалом він потужний репортажник. Саме через це мене дивує саме ця серія і її популярність.

заказуха ))

Taras Karabin

• Письменник
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 18/02/2010, 10:30:35 »
Та ну наро, не гоніть. Петросян певно входить в ТОП10 російських фотокорів. Працює мужик дуже на серйозному рівні. Реально, скільки його фото бачив і розумів по них те, що талант не проп*єш....Людина, навіть в обмеженому просторі з обмеженим часом, на самій навіть нуднющій в світі пресусі, може зняти ФОТОГРАФІЮ. Якраз про нього я можу з впевненість сказати : Глаз-алмаз.
...По львівській серії - та, шо ви так всі обурюєтесь відразу. Ну зняв собі чоловік на цей раз Львів ось так, а не інакше. при попередній своїх приїздах знімав ще інкше. (Пошукайте, гляньте, в нього є чудові репортажі про Львів позитивні, без жодної чернухи).

Нестор

• Свій
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 18/02/2010, 22:07:05 »
та і я про то. Зняв фотограф як вважав за потрібне, але кожному своє.