Автор Тема: Де можна купляти і проявляти плівку 120-го типу (середній формат)?  (Прочитано 4370 раз)

env0der

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
Усім привіт. Нещодавно переїхав до вашого міста.
Підкажіть де можна купляти і проявляти плівку 120-го типу (середній формат)? Де найбільший вибір плівок? Де проявляють таку плівку? Чи проявлюять чб плівку (не C-41), чи проявляють слайдову?

Дякую :)

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
Привіт!
Купляти/проявляти можна на Банківській, студія Фотовернісаж. Більше, напевно, ніде. Слайд проявляють.
А найбільший вибір все ж таки у фотофонді через колег в Києві...
Злапані моменти — мій блог.

env0der

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
Привіт!
Купляти/проявляти можна на Банківській, студія Фотовернісаж. Більше, напевно, ніде. Слайд проявляють.
А найбільший вибір все ж таки у фотофонді через колег в Києві...

Дякую за інформацію про фотовернісаж. А плівку тоді буду з фотофонда возити собі. Я з Києва і буваю вдома раз на місяць, тому це не буде проблемою :)

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
А плівку тоді буду з фотофонда возити собі. Я з Києва і буваю вдома раз на місяць, тому це не буде проблемою :)

Можливо, проситимусь "в долю" принагідно.
Далі троха не по темі. Багато знимкуєте? Що саме? Цікаво ж.

env0der

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
Можливо, проситимусь "в долю" принагідно.
Далі троха не по темі. Багато знимкуєте? Що саме? Цікаво ж.

Ок. Наступного разу їду в Київ на великдень. Створю тему на форумі, може ще комусь треба буде плівка.
Та не те щоб дуже багато знімаю - по вихідним, по парі плівок. Здебільшого людей для себе. На життя заробляю іншим :)

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
Ясненько. Ну що ж, як вже зайшли - розташовуйтесь зручніше!

Lubko

• Ентузіаст
  • **
    • Перегляд профілю
вже ж актуальне питання про проявляння 120-го слайду.
хтілося би знимкувати але значна затримка з проявлянням у фотовернісажі зупиняє.

отож: наскільки інтенсивно шановне панство юзає слайд і де проявляє? тільки у фотовернісажі?
Gott mit uns..

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
тільки у фотовернісажі?

У Львові. Або в Київ і пісочити мізки товаришам, аби занесли кудись. Куди - вже не скажу. Але поїзд щодня їздить ;)

d3m

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
вже ж актуальне питання про проявляння 120-го слайду.
хтілося би знимкувати але значна затримка з проявлянням у фотовернісажі зупиняє.

отож: наскільки інтенсивно шановне панство юзає слайд і де проявляє? тільки у фотовернісажі?

просто треба приносити декілька роликів і надзвонювати частіше. зазвичай приношу 2-5 роликів і проявляють 2-4 дні...
всетаки роман романович вночі їх проявляє :)
а якщо інтенсивно користуватись то можна й комплект хімії замовити - дешевше і швидше буде