Автор Тема: Визначення оптимальної експопзиції на мильниці.  (Прочитано 3747 раз)

Савенко

• Адміністратор
  • як Пилип з конопель
    • Перегляд профілю
Коли був у Туреччині, познайомився з одним чоловіком з Грузії, котрий досить оригінально підійшов до вибору експозиції. Шані практично все знимкував в ручному режимі, часто нудив мене яку еспозицію вибирати. Річ в тім, що при ручному виборі експозиції на екранчику мильниці одразу видно що получиться - чи є перетримка або недотримка. Перевага цифри в тому, що частенько можна перезняти сюжет, а тут навіть перезнімати не доводилось. Мені такий стиль зйомки сподобвався.
хай буде з вами світлосила

а фотографую ... антикваріатом усіляким http://exaktoman.blogspot.com/

JumpingRat

• Свій
    • Перегляд профілю
Тобто в нього попередження про випалені/непроекспоновані ділянки виводиться ще до натискання на спуск?
Сучасні компакти взагалом є непоганим засобом для тревел-фото, із врахуванням обмежень на якість оптики, звичайно.

Євген Марченко

• Свій
    • Перегляд профілю
Тобто в нього попередження про випалені/непроекспоновані ділянки виводиться ще до натискання на спуск?
Сучасні компакти взагалом є непоганим засобом для тревел-фото, із врахуванням обмежень на якість оптики, звичайно.

думаю що нема попередження ніякого, а просто показує у режимі лайв в*ю картинку таку якою вона вийде і при зміні експозиції світлішає/темніє картинка на екрані

JumpingRat

• Свій
    • Перегляд профілю
А, точно, було таке і на мому старому фуджіку. Якщо ще й гістограму в реальному часі показує - для пейзажіків доволі зручно.

Євген Марченко

• Свій
    • Перегляд профілю
А, точно, було таке і на мому старому фуджіку. Якщо ще й гістограму в реальному часі показує - для пейзажіків доволі зручно.
гістограмми нікони дзеркалки нові показують походу

Савенко

• Адміністратор
  • як Пилип з конопель
    • Перегляд профілю

Так, картинку видно зразу.
хай буде з вами світлосила

а фотографую ... антикваріатом усіляким http://exaktoman.blogspot.com/

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю

+1 до гістограми. Олік таке вмів. Є підозра, що камери, які мають live view, таке вміють вже.
Злапані моменти — мій блог.

dyak

• Свій
  • We own the road
    • Перегляд профілю
мій ж9 вміє гістограму в ріалтаймі.
dyak.com.ua
Shit happens...

Роман

• Свій
  • ЛОСЬ зі штативом
    • Перегляд профілю
Мій мертвий кенон після довантаження chdk видавав гістогграму в реалному часі, і пересвіти після зйомки.

Нестор

• Свій
    • Перегляд профілю
Щойно перевіряв свій нікон, в режимі liveview при ручному режимі нічого не міняється, картинка стабільна.