Автор Тема: Куди заливати картинки  (Прочитано 9024 раз)

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
Куди заливати картинки
« : 26/11/2010, 16:06:10 »
А тепер два сервіса, де можна заливати КАРТИНКИ/ФОТО (щоби не навантажувати наш улюблений сервер і отримувати певні зручності). Основна особливість - обидва сервіси за умови реєстрації будуть вести облік завантажених нами файлів, показувати інфу по ним і т.п.

Номер Х - www.imageshack.us - стабільний (ДУЖЕ стабільний) американський хостинг-провайдер для зображень. Дозволяє заливати картинки у форматах .jpeg, .gif, .png, .bmp, .tiff, .swf розміром МЕНШЕ 1,5 Мб. Може поміняти розмір залитого зображення. Може залити до себе зображення не з файлу на нашому ПК, а з якоїсь URL'и. Генерує ряд кодів (якщо треба, я дам сюди знімки екранів, щоби було легше розібратись) для кожного зображення - показати у повний розмір, показати як мініатюру і при клаці відкрити у повний розмір. Дозволяє (!!) прямі посилання на файли із зображеннями.став платним

Номер 1 - німецький http://bild.me. Майже те саме, що був ImageShack до переходу на велику кількість свистілок-пирділок.

Номер 2 - www.uaimage.com - схожий на ImageShack український ресурс. Основна відмінність - НЕ дозволяє прямого посилання на файл із зображенням. В міру стабільний.

Звичайно, є і інші сервіси для збрегінання картинок. Але цими двома можна обмежитись. Навіть одним лише першим...
Якщо спільнота бажатиме детального опису я зроблю знімки екрану із поясненнями.

Зрештою, є ще думки про те, щоби поновити фотогалерею - у нас колись була. Але то слід оговорити окремо.
« Останнє редагування: 14/11/2014, 08:47:54 від Сашик »
Злапані моменти — мій блог.

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
Re: Куди заливати картинки
« Reply #1 : 14/11/2014, 08:48:35 »
Позаяк ImageShack вмер економічною смертю (перейшов на платну модель) — в якості заміни пропоную німецький http://bild.me. Майже те саме, що був ImageShack до переходу на велику кількість свистілок-пирділок.
Злапані моменти — мій блог.