Автор Тема: А ви в курсі, як з’явилась Клюмба?  (Прочитано 5227 раз)

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
Ось є ресурс. Фотоклюмба. А ви знаєте, звідки він з’явився?

Одного осіннього (ніби) вечора я, Саша Савенко та Нестор Бандрівський сиділи у Саші вдома і попивали пиво (може й не попивали, але то вже історія сховала). І з’явилась ідея створити україномовний ресурс фотографічної тематики. Фотоклубів на той час було багато, україномовних — жодного. Так з’явилась Клюмба. Назвали трошки на галицький манер... Форум витримав 4 переїзди (останній — геть безболісно), потім додався блоґ, додалась і віднялась галерея.

Зараз Клюмбі десь поза 4 роки. Дякую, що ви з нами. Залишайтесь — буде ще краще!
Злапані моменти — мій блог.

Роман

• Свій
  • ЛОСЬ зі штативом
    • Перегляд профілю
Я коли вперше потрапив на Клюмбу (дякую гоогле) подумав - чого я раніше ЦЬОГО не бачив, як я міг її прозявити?

Дякую за створення хорошого тематичного ресурсу!

Максим

• Свій
    • Перегляд профілю
Чудовий форум))
Дякую за піклування....
Якщо дивитись знизу, то зверху видно, що з боку нічого не зрозуміло....

Слава Славік

• Письменник
  • навколо одні вороги.
    • Перегляд профілю
а я 2 роки тусуюся на фотору,але після того як ми поцапалися з москалями "братським російським народом" то задумався про те що в першу чергу треба підтримувати наші відчизняні ресурсия,наразі  теж хочу приєднатися до шановних форумчан і подякува начальству за створення такого чудового ресурсу.
з повагою Ярослав.

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
а я 2 роки тусуюся на фотору,але після того як ми поцапалися з москалями "братським російським народом" то задумався про те що в першу чергу треба підтримувати наші відчизняні ресурсия,наразі  теж хочу приєднатися до шановних форумчан і подякува начальству за створення такого чудового ресурсу.

На фото.хрю ми з Сашком були в 2003 році, потім пересунулись на фотографік.ком.уа, а потім ... потім настала Клюмба.

Я коли вперше потрапив на Клюмбу (дякую гоогле) подумав - чого я раніше ЦЬОГО не бачив, як я міг її прозявити?

Ми не намагались широко піарити ресурс. Його має піарити, в першу чергу, якісний вміст. Принаймні, я не думаю, що ще десь є така кількість інформації про класичну техніку українською мовою, як Сашин доробок у нас в розділі статей. Хіба покопіювали собі.

dyak

• Свій
  • We own the road
    • Перегляд профілю
Попав сюди з Бескиду.

Стосовно розкрутки і реклами. От чесно кажу, не люблю коли такі ресурси стають дуже аж популярними. Я постійно сиджу на якихось форумах. І помітив хвилі приходу нових користувачів. Після кількох хвиль, як правило починаються олімпійські змагання (флуд, тролізм і т.д.), зразу хочеться тікати з форуму. От не знаю, але наразі Клюмба така затишна і домашня, що аж затишніше і домашніше певно і не буває. Я б сказав Що тут надвисока концентрація цікавих дописів і тем, і наднизька флуду. А це дуже тішить.

Не те що я проти нових користувачів, я і сам зрештою ще новенький, мені не подобається коли люди звертають увагу і дописують на ресурсі заради популярності, а не заради цікавого.
dyak.com.ua
Shit happens...

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
Переважна більшість людей, які звикли до специфіку флуду/троллінгу/... або відвалювались самі (були прецеденти), або... все ж таки відвалювались самі. Насправді сварок тут не було (на моїй пам'яті), принаймні категоричних.

Євген Марченко

• Свій
    • Перегляд профілю
Переважна більшість людей, які звикли до специфіку флуду/троллінгу/... або відвалювались самі (були прецеденти), або... все ж таки відвалювались самі. Насправді сварок тут не було (на моїй пам'яті), принаймні категоричних.
ну хіба мінімальні)

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
Стосовно профілю, імен, аватарок. Дядьки, я нікого не силую підписуватись справжнім іменем і виставляти свою фітку в якості аватарки. По собі можу сказати одне: мені не соромно підписатись своїм іменем та обличчям, так би мовити, під тим, що я пишу на даному формі. Відтак, вважаю, що люди можуть звертатись до мене так само на ім’я. Ви чиніть, як хочете. Колись ми з Сашком та Нестором придумали підписуватись іменами саме ща вищезгаданими причинами.

Євген Марченко

• Свій
    • Перегляд профілю
от небуло в мене аватара... а тепер милуйтесь на мою пику  :evil:

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
от небуло в мене аватара... а тепер милуйтесь на мою пику  :evil:

Приємний портрет!

Євген Марченко

• Свій
    • Перегляд профілю
Приємний портрет!
дякую :smiley:

dyak

• Свій
  • We own the road
    • Перегляд профілю
Я б хотів лишитись Dyak'ом, оскільки мені просто так зручніше, я в багатьох місцях такий :). Зрештою Це ї є частина мого імені, прізвище. А звати Вячеслав (Славік).

З аватаркою та сама фігня, але як знайду файного портрета зміню.
dyak.com.ua
Shit happens...

Роман

• Свій
  • ЛОСЬ зі штативом
    • Перегляд профілю
А я аватарку міняти не буду, допоки не буду мати свій писок зазнимкований )

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
А я аватарку міняти не буду, допоки не буду мати свій писок зазнимкований )

Тебе, пригадую, я знимкував :)

Я б хотів лишитись Dyak'ом, оскільки мені просто так зручніше, я в багатьох місцях такий :). Зрештою Це ї є частина мого імені, прізвище. А звати Вячеслав (Славік).

З аватаркою та сама фігня, але як знайду файного портрета зміню.

Ось кого можна по аватарці впізнати, так то Тебе 8-]

===

Хлопці. Повторюю. Нікого ні до чого не спонукаю і не силую — але свою позицію пояснив.

Роман

• Свій
  • ЛОСЬ зі штативом
    • Перегляд профілю
Ото трохи змінився, якщо хтось не догледів )

ПС
Ото подумалося - було б цікаво час від часу міняти аваратку разом з іменем :))