Автор Тема: Оформлення фото на стіну  (Прочитано 6757 раз)

bramms

• Свій
  • Не фотограф
    • Перегляд профілю
Оформлення фото на стіну
« : 11/01/2012, 14:10:55 »
Нещодавно надрукував багато фото, під 50шт 20х30, але найцікавіше це 15 панорам 30х60, 30х90 форматів.
Хотілось би декілька повісити на стіну.

Звідси питання. Я дилетант в цій справі. Як краще оформити, які бувають типи, які ціни?
Де це можна зробити? (Приніс фото - забрав готове)

Дякую наперед за будь-які поради і підказки!

_BuR_

• Свій
  • Фотографувати можна скрізь де є світло:)
    • Перегляд профілю
Re: Оформлення фото на стіну
« Reply #1 : 11/01/2012, 14:52:00 »
Є невеличка багетнамайстерня в низу приміщення сервісного центру цифровичка.
Дорогу здолає той, хто йде
http://bur-olsh.livejournal.com

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 11/01/2012, 15:42:42 »
Я робив рамку для панорами розміру 30х90 в багетній майстерні, що була в Історичному музеї на пл. Ринок, але то було давніше вже. З паспарту, тоненьким склом і т.д. Ще одна в галереї мистецтв - як зайти в подвір'я, то до кінця і направо вниз сходки будуть, там вивіска є.

20х30 переважно намагаюсь втикнути в антирамку, але не пригадую, де бачив їх розміром 30х40 (полюбляю мати по 5 см паспарту по боках)
Злапані моменти — мій блог.

bramms

• Свій
  • Не фотограф
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 11/01/2012, 15:45:20 »
Ой... загрузили ви мене.
Зразу кажу - не знаю що таке багет, антирамка, паспарту....  :embarrassed: :lipsrsealed:
Можна фото з прикладами... в ідеалі для себе бачу шось типу просто білої підложки на яку наклеюється фото, без рамок і т д... але не знаю які є варіанти і тд

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 11/01/2012, 15:52:53 »
Антирамка - то "бутерброд", шарами: скло (пластик) - фото - картон, по боках тримається купи затискачами, за них же підвішується.
Багет - ота бздура навколо картини (фотографії), інколи дерев'яна :)
Паспарту - картон між фото та рамкою.

Біла підложка (чи інша підложка), на яку клеїться фото - то радше накатка на пінокартон. Воно може бути доволі товсте і не потребує рамки.

bramms

• Свій
  • Не фотограф
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 11/01/2012, 16:07:18 »
Хотілось би щось без рамки!
Антирамка цікаво...

і останнє - пінокартон теж цікаво

більше цікавить шоб прийшов, дав, заплатив за роботу, забрав...

JumpingRat

• Свій
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 11/01/2012, 16:14:37 »
Ок. Багет - то така рельєфна рейка, більш або меньш складного профілю, що власне утворю раму. Виробляється з деревини, пластику або металу. Паспарту - це лист біль-меньш грубого матеріалу з отвором, що накладається поверх фото, створюючі візуальні поля, що покращують сприйняття зображення. Антирамкою називають лист шкла із набором затискачів, до якого кріпиться пакет із подложки, фото і (необов"язково) паспарту. Рамка з багету в такому випадку не використовується. Нагуглити зображення для кожного з елементів не є складним.

Серйозного оздоблення, із прикатуванням фото до дуралюмінієвої плити у нас в місті ніхто не робить. Отже залишаються наступні опції:
1. Наклеїти фото на лист пінокартону (легкий) або просто картон (важкий). Опціонно - а) заламінувати поверху, хоча мені невідомо, чи здатен це хтось зробити достатньо якісно б) закрити згори шклом, тобто антирамою, але знадобляться кріплення для шкла і підвіски; в) Все те саме, що "б", але з додаванням паспарту.
2. Придбати готовий комплект з пластикової або алюмінієвої рами, шкла і підложки і оздобити фото в них. Обмеженням є нестандартні розміри фото, готові комплекти розраховані під стандартні пропорції. Оптимальні ціни - на гуртівнях, напр. Чако.
3. Звернутись в майстерню, де можуть виготовити комплект і встановити в нього роботи.

bramms

• Свій
  • Не фотограф
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 11/01/2012, 17:08:33 »
Дякую дуже!!!! Паспарту мабуть буду робити, а де той пінокартон купити можна і як його різати? Він легко ріжеться?

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 11/01/2012, 17:20:37 »
Пінокартон? По-моєму звичайним канцелярським ножем.
Давніше я бачив такий на початку вулиці Левицького в канцтоварах - там взагалі шикарний вибір картону, в т.ч. на паспарту.

А от ніж для паспарту на разі так і не купив (там лезо встановлене під 45 градусів, аби витинати "об'ємно", на іБеї вони є...)

JumpingRat

• Свій
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 11/01/2012, 18:45:24 »
Дякую дуже!!!! Паспарту мабуть буду робити, а де той пінокартон купити можна і як його різати? Він легко ріжеться?

Є в Арт-Деко на початку вул. Снопківської (поза Стрийським ринком). В Світі Паперу, за який згадує Сашко, останнім часом не було. Ріжеться гострим тонким лезом, не забувати трохи нахиляти ріжучу кромку в напрямку різу, щоб не зам"яти пінопласт.

swansson

• Свій
  • фотоматрас
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 11/01/2012, 22:00:06 »
Може комусь буде цікаво - великі антирами (50*60) замовляв в Фотовернісажі на Банківській - привозили польські, кілька днів чекав. Тикався в Чако - обіцяли за місяць, а мені як завше треба було "на вчора". Ціна вийшла приблизно 60грн./шт (правда, я брав 15шт)
Єдиний їхній недолік - дуже тонке скло, на першій й ж антирамі при розборці - зламали скло просто у руках. Обійшлось легкими порізами у двох людей :) З наступними були обережніші, вже нічого не ламалось.
« Останнє редагування: 11/01/2012, 22:03:29 від swansson »

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 11/01/2012, 22:23:36 »
О, дякую за наводки  :smiley:

Роман

• Свій
  • ЛОСЬ зі штативом
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 11/01/2012, 23:11:22 »
оффтоп:
Брамсе, поки не загнав в рамки, приніс би показав під плящину пива. Нам було б цікаво побачити твої роботи в друці.

bramms

• Свій
  • Не фотограф
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 12/01/2012, 14:11:09 »
оффтоп:
Брамсе, поки не загнав в рамки, приніс би показав під плящину пива. Нам було б цікаво побачити твої роботи в друці.

Не проблема, можна зустрітись, тільки час викроїти :)
Вихідні в мене завжди зайняті... або гори пішки або в гори з дошкою або ще щось)
Тому хіба по буднях)