Автор Тема: Рецензії  (Прочитано 2593 раз)

JumpingRat

• Свій
    • Перегляд профілю
Рецензії
« : 17/03/2012, 22:11:57 »
Хочу запропонувати практику напису коротких рецензій на прочитану фотолітературу, оскільки читати ВСЕ самому неможливо, а якусь орієнтацію в різноманітті вибору мати б хотілось.

Почну з щойно переглянутої книжки Creative Composition автора Harold Davice.

Власне теорії компонування кадру в цій книжці приділяється дуже незначний обсяг тексту. І той переважно повторює загальновідомі моменти. Втім, є величезний обсяг інфи про застосвання різноманітних фотографічних і процесінгових технік для створення привабливих зображень, переважно йдеться про пейзаж, трохи про макро. Все проілюстровано гарними фото автора, під кожним вказані параметри зйомки і є коротка анотація "коли, де, як, чому".
Резюме: на мою думку, непоганий фотопідручнік пейзажного фотографа, хоча суто питання формальної композиції розглянуті досить дотично.

[lock]Кому ліньки шукати: http://ge.tt/7ltGh8F?c[/lock]
« Останнє редагування: 17/03/2012, 22:14:46 від JumpingRat »

Роман

• Свій
  • ЛОСЬ зі штативом
    • Перегляд профілю
Re: Рецензії
« Reply #1 : 17/03/2012, 22:40:36 »
Дякую, перегляну.
Хоча якщо вона на ангельському то це мене не тішить )

swansson

• Свій
  • фотоматрас
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 17/03/2012, 23:46:36 »
Хочеш заставити нас читати многабукфф ?? ))
Дякую, стягнув. Правда коли зберуся з силами почитати - хз...

....до речі, хто буде читати, книжка зверстана розворотами, і шоб красиво видіти іміджі - робимо отак - http://snag.gy/NQvSg.jpg
« Останнє редагування: 17/03/2012, 23:51:19 від swansson »

JumpingRat

• Свій
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 18/03/2012, 14:54:54 »
Дякую, перегляну.
Хоча якщо вона на ангельському то це мене не тішить )

Нажаль, переклади російською (за українську навіть не кажу)  сучасної цікавої літератури по фотографії залишаються скорше винятками, переважну масу перекладів складають книжки орієнтовані на "чайників" і відповідно не цікаві для серйозного навчання.

JumpingRat

• Свій
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 18/03/2012, 14:57:44 »
Хочеш заставити нас читати многабукфф ?? ))
Дякую, стягнув. Правда коли зберуся з силами почитати - хз...

Та ну, привчання до читання примусовими методами геть неефективне ;)
Власне і пропоную тим, хот щось читає ділитись враженнями, щоб решта мало змогу оптимизувати свої читацькі плани.

За нагадування про перегляд парами сторінок - дякую, я щось забув, що ця опція не є дуже вдома користувачам акробата.

swansson

• Свій
  • фотоматрас
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 18/03/2012, 17:29:26 »
За нагадування про перегляд парами сторінок - дякую, я щось забув, що ця опція не є дуже вдома користувачам акробата.
професійна болячка :)
важливіше не наскільки "парами", а остання галочка, щоб воно обкладинку показувало врозворот з першою сторінкою, бо інакше розвороти йдуть некоректно.
не певен чи правильно пояснив, бо сам в тому темний, але результат від тих маніпуляції - правильний.