Автор Тема: Вибір градієнтного фільтра для системи кокіна.  (Прочитано 8496 раз)

Нестор

• Свій
    • Перегляд профілю
Хочу купити градієнтні фільтри під кокіновську систему, от і думаю які: китайські чи оригінальні. Ціна різниться в 3-5 разів. Хто з вас юзає, або юзав, і може сказати щось на цю тему. Чи суттєва різниця між ними?

JumpingRat

• Свій
    • Перегляд профілю
Різниця суттєва, хоча і оригінальні кокіни (принаймні серії Р) - теж не ідеал. Але все одно, не до порівняння з китайщиною.

swansson

• Свій
  • фотоматрас
    • Перегляд профілю
правильно кажуть, безплатний сир тільки в мишоловці
оригінальний кокін - це мінімум по ціні, який можна брати (і то вони, як вже сказали вище - далеко не без гріха по кольоропередачі)
далі йдуть (по ціні і якості) Hitech, Lee, і істинно православні скляні Singh Ray, на які всі дрочать )
я бачив результати з китайського ноунейм кількабаксового фільтра - гм-гм )))

Сам маю поки-що один фільтр, кокіновський (2стопа, софт, z-pro), яле юзав його настільки мало, шо не дам однозначного вердикту (принаймі око не ріже). Сірі карти не знімав, аналізом не займався. Якщо хтось має бажання потестити - дам :) Інтернетами ходять байки, шо у кокіна на більших системах ліпша якість пластику - я не перевіряв.

Нестор

• Свій
    • Перегляд профілю
Ясно, дякую за думки. Я правду кажучи не в захваті від пластику в кокіни, але платити сотні баксів за скло жаба давить. Буду думати над Кокіно Р або ХPro.

bramms

• Свій
  • Не фотограф
    • Перегляд профілю
Подумую про один НОРМАЛЬНИЙ градієнтник, пробував кокіни оригінальні і китай - розфарбовують небо всі

Нестор

• Свій
    • Перегляд профілю
Не завжди один рятує, краще 2-3. (2х, 4х, 8х) Буду вивчати тему глибше, що краще, і за якуи ціну.

Нестор

• Свій
    • Перегляд профілю
Трохи порився в темі, і вирішив брати міжTiffen і Singh-Ray.  Оба ніби не змінюють колір на відміну від Кокіни. І по ціні дуже близькі, різниця в 10 дол.

JumpingRat

• Свій
    • Перегляд профілю
Полілишся потім інфою про ціну і джерело.

Нестор

• Свій
    • Перегляд профілю
Значить перерив трошки нет( шукав в польщі, англії і америці, в Україні не шукав, але якщо хтось в курсі цін на даний ассортимент то хай допише в темі) отже,
Tiffen - 135,95$ скло.
Singh-Ray - 99,00$ але пластик

Це фільтри на Р монтування. Круглі звичайно дешевше.

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
Америку по ціні перебити тєжко, бо звідтам тєгнуть.
Злапані моменти — мій блог.

swansson

• Свій
  • фотоматрас
    • Перегляд профілю
Це фільтри на Р монтування. Круглі звичайно дешевше.

P-система не перекриває ширококутники нормально. Хіба зовсім їх не юзаєш - тоді можна і зекономити.

Нестор

• Свій
    • Перегляд профілю
P-система не перекриває ширококутники нормально. Хіба зовсім їх не юзаєш - тоді можна і зекономити.

В Р-системі є адаптери спеціально для ширококутників. Я наприклад маю два: один на два слоти другий на три. Маю обєктив 20мм, перевірю, якшо не буде підходити то один слот відріжу.

swansson

• Свій
  • фотоматрас
    • Перегляд профілю
В Р-системі є адаптери спеціально для ширококутників.

то ясно.
на 20мм мабуть тільки з одним слотом і потягне.
я під свій 10-20 (на кропі) мусів брати z-pro, і то він на широкому кінці не віньєтує тільки з одним слотом (вони набірні), будучи накрученим на фільтр з тонкою оправою...

Нестор

• Свій
    • Перегляд профілю
Америку по ціні перебити тєжко, бо звідтам тєгнуть.

та не тільки по ціні, вибору навіть немає. Америка наразі єниний віріант.

bramms

• Свій
  • Не фотограф
    • Перегляд профілю
то ясно.
на 20мм мабуть тільки з одним слотом і потягне.
я під свій 10-20 (на кропі) мусів брати z-pro, і то він на широкому кінці не віньєтує тільки з одним слотом (вони набірні), будучи накрученим на фільтр з тонкою оправою...

З цього місця детальніше пліз))
Шукаю таку штуцю на ФФ кут від 17мм, щоб не було віньєтки. Лінки? Рекомендації? Підводні камені?

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
Шукаю таку штуцю на ФФ кут від 17мм, щоб не було віньєтки. Лінки? Рекомендації? Підводні камені?

Є претензія, що однослотовий wide-holder cokin p не віньєтує з 20 мм, але на ділі не перевіряв, бо той адаптер, що мені прислали, гигнувся при першому ж вдяганні на кільце і просто стрєбував гроші назад. Але візуально я не вірю в таке щастя - бо по товщині воно співмірне з тонким поляром + UV фільтром у форматі бутерброду, а таке на повному кадрі вже видиме навіть у видошукач.
Злапані моменти — мій блог.

swansson

• Свій
  • фотоматрас
    • Перегляд профілю

хотів по гарячих слідах написати невеликий огляд, але руки так і не дійшли.

так от, на такі кути треба мінімум z-pro (фільтри 4", 100-105мм) (а можна і ширше, як не жаль грошей).
вище сказав вже всю корисну інформацію - кокіновський тримач z-pro зі знятим одним зовнішнім слотом (в комплекті два, тримач розбірний), накручений через перехідне кільце на фільтр з тонкою оправою - не віньєтує (або незначно віньєтує) на 10мм на кропі (тобто еквівалентних 16мм ФФ). накручуючи без фільтра прямо на лінзу - можна взагалі не боятись.

можу при нагоді дати перевірити.

bramms

• Свій
  • Не фотограф
    • Перегляд профілю
хотів по гарячих слідах написати невеликий огляд, але руки так і не дійшли.

так от, на такі кути треба мінімум z-pro (фільтри 4", 100-105мм) (а можна і ширше, як не жаль грошей).
вище сказав вже всю корисну інформацію - кокіновський тримач z-pro зі знятим одним зовнішнім слотом (в комплекті два, тримач розбірний), накручений через перехідне кільце на фільтр з тонкою оправою - не віньєтує (або незначно віньєтує) на 10мм на кропі (тобто еквівалентних 16мм ФФ). накручуючи без фільтра прямо на лінзу - можна взагалі не боятись.

можу при нагоді дати перевірити.

Супер, я б вживу глянув. А градієнтник маєш якийсь?

swansson

• Свій
  • фотоматрас
    • Перегляд профілю
Супер, я б вживу глянув. А градієнтник маєш якийсь?
маю один, кокіновський оригінал на 2 стопа з плавним переходом. кришки, яка закриває скло ще не купив :)
правда другий слот з тримача знятий і лежить вдома в селі. можу дати так як є, а якщо з двома, то хіба за кілька днів.

bramms

• Свій
  • Не фотограф
    • Перегляд профілю
маю один, кокіновський оригінал на 2 стопа з плавним переходом. кришки, яка закриває скло ще не купив :)
правда другий слот з тримача знятий і лежить вдома в селі. можу дати так як є, а якщо з двома, то хіба за кілька днів.

Мені з 1. Попробувати хочу ) Як воно чіпляється? мене 77мм цікавить )