Автор Тема: Вибір градієнтного фільтра для системи кокіна.  (Прочитано 8641 раз)

swansson

• Свій
  • фотоматрас
    • Перегляд профілю
Мені з 1. Попробувати хочу ) Як воно чіпляється? мене 77мм цікавить )
чіпляється на перехідне кільце, яке вкручується у фронтальну різьбу обєктива(фільтра). у мене воно 77мм. на менші діаметри чіпляю через перехідні кільця.

bramms

• Свій
  • Не фотограф
    • Перегляд профілю
чіпляється на перехідне кільце, яке вкручується у фронтальну різьбу обєктива(фільтра). у мене воно 77мм. на менші діаметри чіпляю через перехідні кільця.

Як можна зустрітись попробувати?:) Може десь плануєш лазити містом ?

Нестор

• Свій
    • Перегляд профілю
Ще до перерахованих вище фільтрів хочу додати марку фільтрів Lee. Але вони по-моєму не мають стандарту Р- кріплення. Ціни на фільтри в межах конкурентів. Це ось по-суті 3 бюджетні компанії високоякісних фільтрів. 

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
(не втримався) ....сє бюджетні! :huh:
Злапані моменти — мій блог.

Yevgen K.

• Письменник
    • Перегляд профілю
Ну так, на них можна потратити добру частину свого бюджету)
той, що KinoManiak

Нестор

• Свій
    • Перегляд профілю
(не втримався) ....сє бюджетні! :huh:

не топові, не по 400 паперів як Schneider.  Взагалом одні з найкращих, може так краще звучить.

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
Злапані моменти — мій блог.

Нестор

• Свій
    • Перегляд профілю
От нещодавно вирішив що братиму з градієнтних фільтрів:
1) Tiffen 52mm Digital HT (High Transmission) Graduated Neutral Density (ND) 0.6 (2-Stop) Multi-Coated Filter  Це круглий фільтр але має можливість крутитися, також має мульти-просвітлення. Читав відгуки, та бачив фото зроблені ним, дуже хвалять. Шкло, що дає надію не буде легко рисуватися. Ціна досить нормальна, 75 дол. в америці за 52мм.
2)  Tiffen Graduated Neutral Density (ND) 0.9 Glass Filter for Cokin P  Цей вже сильніший в плані градієнтності за попередній. Також шкло. На рах. просвітленосі невідомо, але мабуть її там немає. Ціна в Америці - 136дол.

чому два фільтра? перший на щодень, для репортажів, архітектури, для поспішної фотографії. Другий, для більш обдуманих пейзажів.

bramms

• Свій
  • Не фотограф
    • Перегляд профілю
От нещодавно вирішив що братиму з градієнтних фільтрів:
1) Tiffen 52mm Digital HT (High Transmission) Graduated Neutral Density (ND) 0.6 (2-Stop) Multi-Coated Filter  Це круглий фільтр але має можливість крутитися, також має мульти-просвітлення. Читав відгуки, та бачив фото зроблені ним, дуже хвалять. Шкло, що дає надію не буде легко рисуватися. Ціна досить нормальна, 75 дол. в америці за 52мм.
2)  Tiffen Graduated Neutral Density (ND) 0.9 Glass Filter for Cokin P  Цей вже сильніший в плані градієнтності за попередній. Також шкло. На рах. просвітленосі невідомо, але мабуть її там немає. Ціна в Америці - 136дол.

чому два фільтра? перший на щодень, для репортажів, архітектури, для поспішної фотографії. Другий, для більш обдуманих пейзажів.

210$ за фільтри? не простіше знімати брекетингом? )
або купити простий марумі за 35-45уе?...
210уе це непогана інвестиція в шкло в ролі апгрейду )
ІМХО все

Нестор

• Свій
    • Перегляд профілю
Ну по-перше не все можна брекетингом зняти(я не говорю про пейзажі)
По-друге сидіти годинами в фотошопі я не любитель.
Ну і не факт що марумі за 35-45 дол. не виявиться цією самою дешевою кокіною.

як приїде перший фільтр подивлюся, як він, шо він, а там подивимось.