Автор Тема: Розділ «фототехніка»  (Прочитано 1746 раз)

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
Розділ «фототехніка»
« : 26/07/2012, 12:12:50 »
Прошу всіх без винятку звернути увагу на це повідомлення в розрізі життєдіяльності форуму, оскільки ним (повідомленням) висловлена позиція адміністрації форуму (в обличчі мене).

1. Розділ «Фотографічна техніка» призначений в першу чергу для анонсів нової техніки та обговорення вже існуючої.

2. У вищезгаданому розділі не вітається порівняння котів з собаками, носорогів з BMW та педофілів з голубими, що означає докладно наступне: теми класу «Нікон Д800 чи Кенон 5Д Марк 3 чи айФон 4с» мають право на життя, доки спілкування в них не виходить за межі здорового глузду, а саме об’єктивного порівняння можливостей різноманітної техніки. Перехід на особисте пропоную вважати неповагою до співрозмовників, систематичні переходи — грубим порушенням атмосфери форуму.

3. Особисті враження можуть бути висловлені в межах теми один раз. Компанія форуму, як на мене, не містить тугодумів, втім, думку можна пояснити дещо розширено. Але одного разу вважається достатньо.

Прошу зрозуміти правильно: я сам полюбляю і поприколюватись, і пофлудити в межах здорового глузду. Але читати п’ять сторінок перетягування каната не маю ані найменшого бажання (як, думаю, і більшість інших користувачів форуму).

Нарешті прошу мати на увазі, що будь-яку тему, яка на мою думку грубо порушуватиме ці прохання, я закрию безповоротно і всі наступні спроби створити подібну будуть видалені без попередження.

Давайте краще обговорювати фотографії. Технодрочінгом можна зайнятись в інакших місцях, при потребі я підкажу, де.
Злапані моменти — мій блог.

bramms

• Свій
  • Не фотограф
    • Перегляд профілю
Re: Розділ «фототехніка»
« Reply #1 : 26/07/2012, 12:36:31 »
+100500

swansson

• Свій
  • фотоматрас
    • Перегляд профілю
Re: Розділ «фототехніка»
« Reply #2 : 26/07/2012, 14:37:22 »
...в коньцу пжишедл вкурвльони пан лєснічи і випердоляв нас вшисткіх з лясу ))
-------------------------------------------------------------
правильно все кажеш :) вібачєйте, якшо шо )