Автор Тема: Про обмін всякою інфою  (Прочитано 3968 раз)

swansson

• Свій
  • фотоматрас
    • Перегляд профілю
Про обмін всякою інфою
« : 14/08/2012, 21:35:28 »
Не певен чи це було б корисно для товариства, але виникла ідея щодо створення місця де би панове митці і їм співчуваючі могли б обмінятися всякою інформацією стосовно місць зйомок і не тільки.

Щось у мене з формулятором сьогодні туго, тому проілюструю мислю прикладом.

От їхав я тижня два тому на Закарпаття і бачив перед Пятничанами (тими що на стрийській трасі) десь тутка шматок поля з соняшниками.
І подумав, що варто було б про це написати, авось комусь згодиться. Але тоді забув, а зара вже певно пізно. Їжджу я досить багато, деякі цікаві місця відмічаю собі в памяті чи в телефоні - міг би й поділитися - мені не шкода.

Прохання висловитися, чи варто уваги. Ну і думку розвинути, якщо сподобається.

ПиСи. якщо я слабий на очі і не знайшов на форумі чогось подібного - прохання ткнути носом.

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
Re: Про обмін всякою інфою
« Reply #1 : 14/08/2012, 21:45:55 »
На перший погляд бачу можливість втулити розділ і туди теми ліпити, плюс гугломапу, де ставити точки, а у примітці писати дату та ставити посилання на форум - то на перший погляд. Бо на разі мені тяжко вродити щось на ту тему креативне. Пересплю з тією думкою кілька разів - може щось вдасться придумати. Або можемо завтра з Сашком за пивом обсудити, глядиш попруть ідеї :))
Злапані моменти — мій блог.

swansson

• Свій
  • фотоматрас
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 14/08/2012, 22:01:00 »
втулити розділ

Думаю особливого напливу там не буде, тому розганятися на цілий розділ не варто, може просто трошки перейменувати якийсь існуючий типу "зустрічі, події, інформація" і додати туда підрозділ.
Звісно якщо це взагалі варте уваги...

anderver

• Гість
« Reply #3 : 15/08/2012, 01:00:27 »
як співчуваючий , думаю варто зробити підрозділ ) У кожного мабуть знайдеться якась інфа , що до гарних місць для зйомки ...

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 15/08/2012, 08:54:19 »
Що одне, що друге діло нехитре. Але давайте почекаємо ще день-два, може у когось світліші ідеї з’являться (напр., без Брамса не було би переглядачки фото в т.зв. «лайтбоксі»).

bramms

• Свій
  • Не фотограф
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 15/08/2012, 13:45:25 »
Такий розділ це плюс, але дійсно треба подумати як його зробити.
В ідеалі розбивати на категорії (навколольвів'я, Україна, гори)... але це лише територіально. А є ж інші штуки типу березова роща, маки, соняшники, замок, річка...
Тобто ніби пасують теги сюди. Ну якби юзер хоче познімати маки біля річки і шукає по тегах річка і маки.
Як це технічно на базі форуму зробити це питання. Ну і карта б не завадила. Поки що тільки такі думки ) Сашик правий - треба з цим переспати )))

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 15/08/2012, 14:22:01 »
Я станом на сьогодні не можу рішення видати. На перший погляд двигунець класу вікі пасував би більш за все, але фактор застарівання інформації в розділі не надихає, час від часу її доведеться підчищати. З іншого боку, архів може бути корисним в питанні де шукати подібне наступного року. ХЗ. Мапу, до якої має доступ енна кількість народу зробити — задача на 15 секунд. А от що далі... Хм. Думатиму ще.

swansson

• Свій
  • фотоматрас
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 15/08/2012, 14:40:44 »
давайте поки-що не ускладнювати і писати просто темами, з назвами типу "04,08,12 соняшники біля П"ятничан" (тобто ***щоб в назві топіка були основні ключові слова***), а в темі - розгорнутішу інфу при потребі.
я не певен що там буде стільки інфи, щоб загубитися, а в процесі будемо думати )

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 15/08/2012, 14:51:55 »
Та, змістовно. В принципі, пошук по форуму врахує і слова в самій темі.
http://forum.fotoklumba.com/index.php?board=48.0 --- велкам.