Автор Тема: Корсет Мейнбохер  (Прочитано 1290 раз)

Сашик

  • Адміністратор
  • *****
  • Повідомлень: 5 960
    • Перегляд профілю
Корсет Мейнбохер
« : 10/06/2014, 20:54:49 »
Переклад. Оригінал статті знаходиться на http://iconicphotos.ru/culture/the-mainbocher-corset/

Хорст П. Хорст (1906 —1999) — німецько-американський (ото формулювання — прим. пер.) фотограф, найбільш відомий завдяки фотографіям, зробленим для журналу Vogue. В цих знимках добре видно потяг до сюрреалізму та давньогрецького шанування краси тіла. Для Vogue ж він створив фотографію, що стала пізніше культовою, — "Корсет Мейнбохер".Цей кадр, що зачаровує погляд своєю еротичною напругою, з’явився в номері журналу Vogue від 15 вересня 1939 року. Зображена зі спини, модель сидить на дерев’яній лавці, дивлячись донизу крізь кільце рук. На ній корсет зі шнуровкою на спині, розроблений Детолле для будинку мод "Мейнбохер".

Хорст приділяв особливу увагу освітленню. Він розробив новаторський для свого часу спосіб створення світлового рисунку, який надавав знимці глибини та драматичного ефекту. Джерела світла розташовувались зверху, по діагоналі, створюючи щільно обтікаючий модель світловий рисунок. Пізніше про цей знимок фотограф Тіна Барні скаже "Хорст — чарівник світла, лише він може перетворити корсет у бальну сукню".

Фотограф лишив яскравий слід в гламурній фотографії. (Напевно — прим. пер.) його формула "модно лише те, що еротично" актуальна і сьогодні.
Злапані моменти — мій блог.