Автор Тема: Кілька днів в Мюнхені  (Прочитано 1638 раз)

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
Кілька днів в Мюнхені
« : 01/07/2014, 16:41:12 »
З огляду на своє перебування в Мюнхені протягом кількох днів спробую почати розповідь з ... гррр як мене дратує слово «снепшоти»! — замальовками реального часу (ЗРЧ, хай краще так буде, зирчешками, оооо!) про своє перебування на теренах Баварії. Не знаю, чи получиться (і що), але спробую.

Позаяк мій шлях пролягав за маршрутом Львів — Болєславєц (Польща) — Мюнхен (бо ж нормальна людина, не кіборг, за одним махом 1400 км не подолає, а інші дороги якщо коротші — то не швидші чи кращі, як кажуть знавці). По Болєславцу, який гарно описаний на туристичному порталі Польщі (рекомендую, до речі) ми погуляли пару годин, позаяк зупинялись на ночівлю біля нього, а проходження кордону і 700 км — ще те задоволення.

На центральній площі міста є гарнюський фонтан, саме місто дещо нагадує Люблін, словацькі Бардейов чи Попрад в їх центральній частині, чеський Ліберец. Перлиною є саме ця центральна площа, але й навколо є, на що звернути увагу.

Звичайно ж, кераміка Болєславца також неабияка тема для розмови: крім музею кераміки є магазини окремих мануфактур, причім у своїй традиційності всі вони індивідуально впізнавані. Дуже класно. Геть недешево (ну, гм, доки Ви ціни не порівняєте з Баварією, скажу так... — обирайте самі: 15 євро за гальбу з Болєславца — або 60 за Мюнхенську, хоча то й дещо різні речі, проте...), але дуже, просто дуже як би то матєрне слово «ексклюзивно» обійти... по-домашньому. Принаймні, глиняний посуд в мене викликає саме такі почуття. Сервіз відповідної мануфактури — мрія.

---

Німеччина зустріла нас «смугастим» дощем: то лиє, як з відра, щітки не справляються на максимальній швидкості, доводиться скидати до 80 км/годину, то все підсохло і тішить. І так два дні...

#3. Мюнхен, аби я не розслаблявся, мабуть, привітав нас по-львівськи рясним дощем.

#4. А трошки пізніше — позитивним чиїмось настроєм:

...далі буде
Злапані моменти — мій блог.

ygalyk

• Свій
  • Рідкий птах, занесений в Червону Книгу форуму :)
    • Перегляд профілю
Re: Кілька днів в Мюнхені
« Reply #1 : 01/07/2014, 17:38:07 »
Кльово-Кльово!
пиши ще!

dyak

• Свій
  • We own the road
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 01/07/2014, 19:08:04 »
був  вмюнхені восени, на октоберфесті, то цікавопочитати враження чиїсь про мюнхен, бо я шось не пригадую))))
dyak.com.ua
Shit happens...

Роман

• Свій
  • ЛОСЬ зі штативом
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 01/07/2014, 19:37:35 »
Чекаю продовження!

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 02/07/2014, 17:16:08 »
Втішений, хлопці, активністю, але погода на разі «не штирить», того продовжую скромно.

#5. Канал, що йде до замку Німфенбург, ніби натякає не напружуватись:

#6. Хоча і він час від часу нагадує, що все так не буде, що є біле і чорне, дощ і Сонце:

...далі буде

Савенко

• Адміністратор
  • як Пилип з конопель
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 03/07/2014, 05:25:37 »
В тому каналі ніякі тварюки не живуть? Коли буль в Дюсельдорфі, то в аналогічному жили дикі качки в нереальних кількостях.
хай буде з вами світлосила

а фотографую ... антикваріатом усіляким http://exaktoman.blogspot.com/

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 03/07/2014, 14:34:12 »
Саша, ніби тут качок нема — але я ще до замку не догуляв, це на завтра заплановане. Там парчок по площі такий, що будь-які тварюки жити можуть :)

#7. Купа зелені. І пива. Це, звісно, Biergarten!

#8. Повірите, що це в 1.5-мільйонному місті? Засіяне чимось, схожим на пшеницю. І не витоптане. Обабіч — доріжки.

#9. Ну і дуб. Просто дуб. Мріє бути таким крутим, як той, що на Тетереві ;)

...далі буде

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 09/07/2014, 10:03:10 »
Не було змоги закінчити раніше, то ж «допоказуюсь» зараз.

#10. Побував біля Ізару — ріки, яка є в Мюнхені. Там каштанів купа...

#11. На острові є фонтанчик гарний...

#12. Біля табличок "Baden verboten" (купатись заборонено) нарід клав (не факт, що місцеві, може, чурки якісь)

#13. Про парк, засаджений чимось, схожим на пшеницю, я вже казав. Зацініть розташування лавочки:

#14. В парку є невеличкий замок. Там є музей, капличка (не фоткав, але цікава — пізніше розповім) та, звісно, Biergarten над озерцем.

#15. Побував в BMW Welt... вражає

#16. Хронологія «ніздрів»

#17. Фройлін Мацьопа-Чарівність (BMW Isetta). Наступного дня бачив таку жовтеньку на дорозі - щелепу загубив.

#18. Ще один замок. Schloß Nymphenburg – хто був у Відні, то по розміру не менший за Schönbrunn. Хіба без Глорієтти, але розмах подібний.

Мабуть, все. Хіба щось ще з мобіли оброблю в Інстаграмі, то докину... На цей раз — все.

ygalyk

• Свій
  • Рідкий птах, занесений в Червону Книгу форуму :)
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 09/07/2014, 11:14:01 »
Крутяцько! на байку їздиш?

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 09/07/2014, 21:39:14 »
Поки в Бундесі був — не катав, зараз повертаюсь в тему :)