Автор Тема: Вододільний хребет (вересень’14)  (Прочитано 4283 раз)

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
Моя друга мандрівка на Вододільний була спробою вхопити «наступний шмат ковбаси», позаяк тогоріч на Пікуї ми вже побували. Цього разу я планував лізти з Щербовця (село одразу за Жденієво, тобто мінімальне відхилення від траси Київ-Чоп), сподіваючись на легший підйом. Ну, як би то сказати. Особливо легшим він не був. Хоч ожини наївся :)

По Вододільному ми забігли до самого Пікуя (ну як вилізли вже поруч, чого ні?), потім безіменним вершком (1304) та через Нондаг (на інших мапах фігурує назва Нандак; 1305) поставили табір на роздоріжжі поблизу г. Припір (1285). Вночі познимкували місячні пейзажі, світанок майже проспали. Сходили на Гострий Верх (1294) та Великий Верх (1309) без рюкзаків, після чого повернулись, згорнули табір та пішли до машини.

Загалом за 2 дні пройшли майже 31 км, повний набір висоти склав 1521 метр. Матрас трошки не получився... :embarrassed:

Мапа прогулянки (трек, як завжди, в Корови):

Фотографії я на диво обробив з першого підходу :huh:  — то ж буду поволі тут показувати.

#1. Хто не бачив Пікуя — той не лось (рифму опущу) (© Назар)

Зазначу лише, що з траси Ви його бачите акурат з іншого боку... :smiley:
Злапані моменти — мій блог.

Роман

• Свій
  • ЛОСЬ зі штативом
    • Перегляд профілю
Я ще з цього боку Пікуя не бачив, цікаво так.

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
#2. При підйомі з Щербовця Пікуй визирає на нас, ніби запитуючи, хто то до нього лізе?

#3. Натомість осінь вже господарює на хребті, хоча на разі це не надто помітно...

#4. Цього разу він був привітніший, ніж тогоріч. Принаймні, на вершині хмарою одразу не накрило. Вид в бік траси Е40 (Київ-Чоп).

Лише мені він нагадує заснулого динозавра? Чи дракона... Ну, ті камені якось вельми характерно стирчать з землі.

#5. Вздовж хребта видніється вершина, яку я спочатку прийняв за Нондаг. Тільки прийшовши зрозумів — і то з допомогою навіка — що це не він.

#6. Сама вершина невиражена — я лише з альтиметром в руках віднайшов найвищу точку. Втім, вельми мальовнича. Стежка там доволі вузька, подекуди ноги треба ставити майже лисячим кроком, але краєвиди компенсують. Щоправда, коли сильний вітер чи погана видимість, пхатися туди було би необачно... Якщо що — на фото не вершина, лише мальовничі, як на мене, камені.

#7. Он і Пікуй видніється.

#8. Просто камені.

#9. Бачили й веселку. Подвійну (пригляньтесь, таки трошки видно на фото):

---

Далі, дозволивши помилуватись веселкою, нас (традиційно для мене на Вододільному) накрило хмарою, в якій ми брели аж до табору, що поставили майже на перемичці під горою Припір. З одного боку, рішення не наймудріше, з іншого — гроз не прогнозували, а нічна та ранкова зйомка винагородили по-повній. Принаймні, мене :) хоча спочатку під час вечері я злегка підмерз, але потім вітер вщух і стало тихо-спокійно.

На заході зробив лише два кадри класу «ото воно було», хизуватися нічим, бо просто «для протоколу». То й не буду.

#10. Фото з хмари.

---

Далі буде... (смачненьке на десерт :tongue:)

Роман

• Свій
  • ЛОСЬ зі штативом
    • Перегляд профілю
4 файна!

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
Вночі я прокинувся на звук закривання замка намета. Ну та цілком природній звук, чьо... :tongue: коли Олексій повернувся і замість лізти в намет потягнув кофр, відбувся короткий діалог: «Ну що там?» — «Місяць.». Ясно — вилажу, коли я ще на той Місяць подивлюсь? :cheesy:

#11. Ніченька місячна зоряна ясная...

Вид в бік Львівської області. Попуцяв, по дорозі згадав про попередній підйом дзеркала :embarrassed:

#12. Олексій :)

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
Ранок потішив барвами, яких мені не бачилось вже майже рік...

#13. Світанкова панорамка.

#14. З травою на передньому плані.

#15. Море хмар внизу.

#16. З Сонечком.

#17. Теоретично ми мали стояти табором на цій галявинці, що внизу на фото, але добре, що не дійшли туди... більшості фото не було б.

---

Пізніше ще докину кілька знимок. Зараз ліньки.

Роман

• Свій
  • ЛОСЬ зі штативом
    • Перегляд профілю
16-17 файні!

Нестор

• Свій
    • Перегляд профілю
Мені панорамка сподобалась, Саша, а ти градієнт використовував? Мені цікаво як би він там справився. Бо все мучаюсь: купити, не купити.

Савенко

• Адміністратор
  • як Пилип з конопель
    • Перегляд профілю
Купити.
хай буде з вами світлосила

а фотографую ... антикваріатом усіляким http://exaktoman.blogspot.com/

Нестор

• Свій
    • Перегляд профілю
)))) от тільки біда, не знімаю пейзажі зараз.

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
Несторе, градієнти «працювали» на більшості фотографій, де є небо, на ранкових — хард-градієнт 1.5 ступеня. На денних теж переважно він, тут не було потреби у софт-градієнті, то й не використовував його.

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
Продовжу розповідь.

Зранку, відзнявши світанок та поснідавши, пішли на Великий Верх. Жарти-жартами, але навіть без рюкзаків топати 2.5 км в один бік — то є, що топати. По дорозі зайшли на г. Припір (через неї дорога), далі — зайшли на вершок Гострого Верху і вже потім — на Великий Верх.

#18. Гострий Верх. Стежка на вершину — дорога йде траверсом.

#19. Звідтам Великий Верх ніби й близько, але топати трошки буде...

#20. Біля вершини Великого Верху (вибачте за тавтологію!), як і по всьому хребті, цікаві камені:

#21. Тур хтось розібрав на вогнище :( — я позбирав, як вмів, назад.

#22. Повернувшись до табору ще раз кинув оком, де ми були. Гострий Верх — кам’янистий, Великий Верх — ніби просто хтось заснув під ковдрою.

---

Згодом ще докину зо три картинки і на тому в мене все.

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
#23. Дорогою додому, подолавши майже весь підйом (до повороту на спуск) кину оком ще раз, де ми були:

#24. Враховуючи, що я називав вершини, вирішив підписати:

В порядку віддалення від глядача: Безіменна гора - Нондаг - Припір - Гострий Верх - Великий Верх.

#25. Пікуй.

#26. Коли почали спускатись, Сонце підсвітило вершину, — получилась така знимка:

#27. І вже зовсім в селі обернувся глянути, де ж нас носило:

---

Ось таке. Лишились поодинокі кадри, щось дороблю - докину. Сподіваюсь, було цікаво.

Роман

• Свій
  • ЛОСЬ зі штативом
    • Перегляд профілю
Файно! І основне оперативно, не часто таке свято влаштовують митці ))

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
Та щось поперло, знаєш. Загашніків у мене ще хоч греблю гати, так що очікуйте продовження... вже не з Вододільного - з ним, певно, все - але ще буде.

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
Крім лося зі стажем досвідченого туриста (Олексія) протягав по Вододільному ще Юльчиних батьків.

#28.

Роман

• Свій
  • ЛОСЬ зі штативом
    • Перегляд профілю
За що їм така кара? )

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
А Костя відмовився — треба було ще когось зачепити...

JumpingRat

• Свій
    • Перегляд профілю
Оскільки фотографували приблизно в одних місцях і в той самий час, фото в нас певною мірою подібні.

29. Вид з Пікуя на південний схід

30. і вздовж хребта

31. На безименній вершині:

32.

33. Супутники долають каменюки

34.

35. Ще каміння

36. Сонце сідає

37. А ми чалапаємо і чалапаємо...

38. Хмари теж сідають...

39. По дорозі зустріли веселку:

40. Місячна і зоряна ніч