Автор Тема: Спогади  (Прочитано 1125 раз)

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
Спогади
« : 21/03/2015, 21:01:10 »
Зробивши перерву від копирсання в джаваскрипті, який мені встиг дещо набриднути за робочий тиждень, почав копирсатися в інших Авгієвих стайнях — себто, у фотоархіві. Відзнятого (не конче навіть переглянутого) стане на довгий час, відтак дещо і переглянув, і поколупав.

Оце вирішив згадати, як тогоріч несподівано потрапив до поля з волошками та маками. Поєднання цих кольорів чимось навіть чарівне, хоча жоден не відноситься до моїх кольорів-фаворитів, чи то пак улюблених. Тоді пощілкав та лишив; весь час руки не піднімались муза не приходила та обробка не йшла. Взагалі з тими музами якийсь жахливий капець, не ведуться навіть на добре пиво чи коньяк. Ну а що їм ще пропонувати?

Одним словом, сьогодні маки з волошками таки далися до обробки, тому, мабуть, я дещо розбавлю потік світлин з часткового сонячного затемнення, а як нє — то вельми не перейматимусь. А от принтер розчохлити на днях таки треба…

#1.

#2.

---

В продовження попереднього запису покажу ще два, майже однакові, щоправда, кадри. Втім, настрій у них вельми різний. Коли я компонував перший, думав більше про «кіношний» кадр, чи що, ніби зробити його стоп-кадром якогось фільму. А другий, незважаючи на свої межі, все ж таки для мене доволі нескінчений — ми ж бо не знаємо, чи є це поле поза межами кадру, чи нема, що там, як…

#3.

#4.

Отаке.
Злапані моменти — мій блог.

ygalyk

• Свій
  • Рідкий птах, занесений в Червону Книгу форуму :)
    • Перегляд профілю
Re: Спогади
« Reply #1 : 23/03/2015, 15:02:40 »
Мені друга засмакувала. люблю таке

Савенко

• Адміністратор
  • як Пилип з конопель
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 23/03/2015, 15:20:54 »
Я скільки не намагався зняти щось отаке ,щоб самому подобалось так і не зміг. Чи довгим телевиком треба чи світла якогось особливого чекати  - не можу вкурити.
хай буде з вами світлосила

а фотографую ... антикваріатом усіляким http://exaktoman.blogspot.com/

Роман

• Свій
  • ЛОСЬ зі штативом
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 24/03/2015, 10:41:12 »
Перша файна!