Автор Тема: Kodak відновлює (обіцяє) Ektachrome  (Прочитано 1002 раз)

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
Компанія Кодак на виставці CES оголосила про відновлення виробництва плівки Ектахром, що було зупинене в 2012 році. Слайдова плівка, відома своєю дрібнозернистістю та чистими кольорами, буде відновленою «у форматі» 135-36х (35 мм, ролики по 36 кадрів). Щодо популярності цієї слайдової плівки свідчить те, що вона використовувалась протягом кількох декад National Geographic.

Tom Lysiak (left) celebrates a goal with Atlanta Flames teammates in a game with the Colorado Rockies in 1978 by Rick Dikeman. Image is in the public domain.

Apollo 7, Lunar Module Pilot, R. Walter Cunningham working inside the Command Module in 1968. Image in the public domain through NASA.

The Taj Mahal, by Amal Mongia, 2007. This image is available under CC Share-Alike 2.0 license. This image has been resized.
Злапані моменти — мій блог.

Савенко

• Адміністратор
  • як Пилип з конопель
    • Перегляд профілю
Re: Kodak відновлює (обіцяє) Ektachrome
« Reply #1 : 08/01/2017, 16:36:01 »
Ще якби ціна була адекватна...
хай буде з вами світлосила

а фотографую ... антикваріатом усіляким http://exaktoman.blogspot.com/

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 12/01/2017, 12:56:08 »
У світлі загальної ейфорії хіпстерів та інших диваків пробігли ще чутки про Kodachrome. Мабуть, саме того, який проявлявся по окремому процесу... Ото збочення вже коштуватиме точно як порядний спортивний автомобіль...

Савенко

• Адміністратор
  • як Пилип з конопель
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 12/01/2017, 16:41:02 »
Кодахром мав специфічну кольорову гаму і дуже суперову тональність. Знимки з часів Другої Світової вражають відтінками. Тому певний смисл в її відродженні є. Але проект закривали ще за часів нормального життя плівки.
хай буде з вами світлосила

а фотографую ... антикваріатом усіляким http://exaktoman.blogspot.com/

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 12/01/2017, 17:16:06 »
Так, пригадую. Я навіть тут постив відео про "останній ролик Кодахром". Але чомусь мені здається, що зараз це діло якраз "проканає" - все ж інтерес до плівки підігрівся конкретно. Я й сам подумую інколи над якимось Ніконом, коли тягну черговий "невдалий" колір з цифри. Але вартість обробки того всього (проявка/сканування/друк) в моїх реаліях виносить мозок і на тому думки зупиняються...