Автор Тема: Instant Magny 35 - дивнувата приспособа для плівкових камер  (Прочитано 153 раз)

Mister X

• Досвідчений
    • Перегляд профілю
На сайте Kickstarter тольки но стартував збір коштів на пристрій Instant Magny 35, що дозволяє наделіти плівкову камеру функцією моментального друку. Пристрій сумісний з дзеркальними и дальномірними камерами, розрахованими на 35-миліметрову плівку в касетах тип-135. Список сумісних налічує більше 35 моделей ведучих виробників, включаючи Nikon, Canon, Pentax і Leica.

Одним з плюсів Instant Magny 35 є відсутність необхідності в будь-якій модифікації камери. Задник кріпиться замість штатної кришки апарата. До нього приєднана оптична система з п'яти елементів в двох групах в конічному корпусі. Она трансформує зображення в площині плівки розміром 24х24 мм в зображення розмером 36 х 36 мм на листку з картриджа Fujifilm Instax Square.

Виріб важить 485 г (без картриджа і джерела живлення). Його габарити залежать від задника, вибір якого, в свою чергу, визначається моделлю камери. Конічна частина висотою біля 62,64 мм має найбільший діаметр 96 мм, а розміри нижнього блоку становлять 118 х 123 х 34,8 мм.

Відвантаження Instant Magny 35 повинні початись в січні 2019 року. Ціна пристрою мінімум 99 USD.

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
Цікава іграшка. Ностальгія за «Поляройдом» + змінна оптика - може вийти вельми цікаво...
Злапані моменти — мій блог.

Савенко

• Адміністратор
  • як Пилип з конопель
    • Перегляд профілю
Та важкувато оцінити цінність фотографії розміром 36 на 36 мм, якщо я правильно зрозумів опис.
хай буде з вами світлосила

а фотографую ... антикваріатом усіляким http://exaktoman.blogspot.com/

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
Думаю, що таки не зовсім: "It lets you snap photos with your favorite 35mm or rangefinder camera and lenses, then get an instant photo on Fujifilm Instax Square 62 x 62 mm instant film.". А 6х6 см вже не такий й маленький квадратик, майже як контактний відбиток з СФ.
Злапані моменти — мій блог.

Савенко

• Адміністратор
  • як Пилип з конопель
    • Перегляд профілю
хай буде з вами світлосила

а фотографую ... антикваріатом усіляким http://exaktoman.blogspot.com/