Автор Тема: Гора Пивиха 29/06/18  (Прочитано 301 раз)

Савенко

• Адміністратор
  • як Пилип з конопель
    • Перегляд профілю
Гора Пивиха 29/06/18
« : 01/07/2018, 21:45:46 »
День Конституції це додатковий вихідний, і якщо він трапляється поблизу суботи-неділі, то це гарний привід кудись чкурнути. Цих довгих вихідних прогноз погоди просто жахав. Всюди планувалисбь дощі і зливи, похолодання та інші розваги. Вдало спланувавши візит до друзів в Жукин на Десні-ріці, я вивільнив три дні для якоїсь більш-менш адекватної мандрівки. Свята співпали ще і з фестивалем гончарства в Опішні Полтавської області. Оскільки шлях мав бути неблизьким, то я хотів підібрати точку на Дніпрі для транзитної ночівлі. Такою стала гора Пивиха в Градизьку поблизу Кременчука. Добрались ми на гору десь в обід. Перше враження було двояким: звісно місце круте, але ставати з наметом посеред міста якось було не того.

1

2

3

4

Охоронець дитячого табору порадив нам поїхати на міський пляж  і там забазуватись. Я давненько не відвідував більш огидних місць. Категорично не рекомендую. З іншого боку я вичитав в інтернетах, що поруч можна заїхати через село Максимівку практично під гору. Так воно і сталось. Ми знайшли заїзд на пляж, ще через півгодини і місце для стоянки. Стояли ми на самій кручі , з другого боку того самого дитячого табору. До води довелось пройтись, але смаколики і пляшка вина в наплечнику підтримували бойовий дух у цьому "поході". До води ми добрались десь о четвертій дня і швиденько знайшли куди піти подалі від людей, попід саму гору. Там ми змогли надовго усамітнитись, покупатись, вимаститись місцевою білою глиною (все жіноче співтовариство цієї місцини так робить) і добряче відпочити з дороги. Я знимкував все що очі бачать:

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

Далі настав час підніматись на гору і ставити намет. Ми встигли насолодитись заходом сонця над Дніпром і погодувати комарів.

19

20

Ніч почалась веселенькою бурею, але після півночі все стихло. А до ранку вітер висушив намет.
« Останнє редагування: 01/07/2018, 22:04:57 від Савенко »
хай буде з вами світлосила

а фотографую ... антикваріатом усіляким http://exaktoman.blogspot.com/

Роман

• Свій
  • ЛОСЬ зі штативом
    • Перегляд профілю
Re: Гора Пивиха 29/06/18
« Reply #1 : 02/07/2018, 11:44:07 »
Краса!
Буде продовження?

Савенко

• Адміністратор
  • як Пилип з конопель
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 02/07/2018, 14:02:02 »
Краса!
Буде продовження?

Ні, на другий день ми розвернулись додому транзитом через музеї гончарства в Опішні. Там був фестиваль гончарства, але мушу сказати, що однозначно нецікавий. Більше знимок лежить на "другому" флікрі, але то все портретно-еротичні з того ж пляжу.

В принципі я "відстріляв" чб плівку вчора в Сухолуччі, але коли з неї будуть знимки наразі неясно.
хай буде з вами світлосила

а фотографую ... антикваріатом усіляким http://exaktoman.blogspot.com/

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 03/07/2018, 13:03:15 »
Гарно ті місця виглядають.
Злапані моменти — мій блог.