Автор Тема: Акредитація наших одноклубівців.  (Прочитано 5632 раз)

Нестор

• Свій
    • Перегляд профілю
Один з наших одноклубівців, Андрій, має акредитацію фотографа від ФК Карпати. Я от подумав, це класна штука, пускають на різні заходи безкоштовно, фактично вільний доступ до "тіла" (артистів, музикантів, спортсменів) Думаю що для кожного було б класно мати якийсь такий "доступ". Звичайно самий кращий варіант це акредитація журналіста, чи фотокореспондента. Хто має якісь думки, пропозиції.

Савенко

• Адміністратор
  • як Пилип з конопель
    • Перегляд профілю
Акредитація не буває на всі випадки життя. А посвідчення журналіста не гарантує акредитації. У мене є ксіва журналіста, але на кожен конкретний захід треба окрему акредитацію.
хай буде з вами світлосила

а фотографую ... антикваріатом усіляким http://exaktoman.blogspot.com/

Нестор

• Свій
    • Перегляд профілю
Я розумію що на всі заходи не пускають. З посвідченням журналіста думаю простіше акредитацію зробити на той чи інший захід.

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
Потреба в акредитації є тоді, коли Ти збираєшся знімати якусь конкретну подію. Зокрема, у нас я би бачив сенс в таких речах для Тараса, наприклад. Для себе сенсу не бачу, оскільки не фотографую / не маю інтересу до фотографування спортивних (та інших, на разі) заходів, які вимагають акредитації.
Злапані моменти — мій блог.

anderver

• Гість
Спробував ото троха порепортажити на футболі і зробив висновок : для хорошого репортажу треба більше кваліфікації і відповідну техніку .

кому цікаво то для цього ресурсу репортаж
« Останнє редагування: 29/09/2008, 15:36:18 від anderver »

Taras Karabin

• Письменник
    • Перегляд профілю
Короче...Ксіва журналіста, а в нашому випадку, краще акредитація фотокореспондента то класна штука полюбе. Розвязує руки. особливо напр. на якигось вуличних акціях, фестивалях, святкуваннях, мітингах і т.д. От коли треба вже попасти на якесь вузькопрофільне дійство, то тут вже інакше, тобто з ксівою від ФК Карпат попасти напр. на якусь  закриту презентацію чогось там, мабуть буде важко. Але ж....В нас по великій мірі, хоч якись бейдж з фото, печаткою і т.д., і велика камера в руках (а якшо щей з начіпленим спалахом, уххх :) ) справляє на наших міліціянтів/охоронців незабутнє враження, і що найголовніше, що вони пропускають :))))))))). Дуже часто (на фестах), підходив напр. під саму сцену, за загорожу, де не можна звичайним глядачам, лише махаючи над собою камерою. Ведуться, як має бути...Але на минулому футболі з Металістом зрозумів, шо весь час так бути не може. На бігові я пройти не зміг, і начесати, шо забув акредитацію в коментаторській кабінці тож не вийшло :))). Але, о чудо, на тому матчі, та щей на бігових, був Андрій, який спас ситуацію, і на основі його фото вийшов класний звіт з матчу - http://www.ultras.org.ua/?shownews=00310 . Як правило за ті звіти відповідав я. Але зараз я так бачу, що зараз я вже можу камеру і не брати, а просто собі цілий матч шизіти на секторі, Андрій і так буде знімати :))). Так, що вітаю тебе Андріє, ти тепер мабуть будеш постійним фотографом для "зірки Карпат" і відповідно для "ултрас.орг.юа" :)))). Якшо ти проти, шоб твої фото, вивішували на тому сайті, ти кажи.
до чого то все....А! короче акредитація то класно!
ще одна цікава стаття по темі, а може і не дуже по темі. Але таки цікава: http://www.vzglyad.ru/columns/2008/4/3/156879.html

anderver

• Гість
я не проти :)
хотілося б ще почути , що не так і на що слід звертати увагу в репортажах .

Нестор

• Свій
    • Перегляд профілю
Та Тарасе, класно охорону натягнули фотографи на пляжі )))))) ну і з охороною біля Центробанка, я сі тащусь )))))))

anderver

• Гість
із неопублікованого ніде

[logged][/logged]

« Останнє редагування: 01/10/2008, 09:23:25 від Сашик »

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
Хоч би сховав.. Раптом хлопака застидається?!
Злапані моменти — мій блог.

anderver

• Гість
ЛИЦЯ НЕ ВИДНО , ІМЕН , ПРІЗВИЩ НЕ НАЗВАВ . ХТО ЗНА ХТО ЦЕ ...

JumpingRat

• Свій
    • Перегляд профілю
А чого йому встидатись? 8()

anderver

• Гість
04.10.2008 р. м.Львів . стадіон Україна .
Карпати(Львів)-Ворскла(Полтава) 0:0
« Останнє редагування: 05/10/2008, 11:07:13 від anderver »

anderver

• Гість
24.10.2008 р. м.Львів . стадіон Україна .
Карпати(Львів)-Металург(Запоріжжя) 0:0