Автор Тема: Вибір фоторюкзака  (Прочитано 17774 раз)

bramms

• Свій
  • Не фотограф
    • Перегляд профілю
Re: вибір фоторюкзака
« Reply #20 : 26/10/2008, 11:23:50 »
на foto.ua i www.portamix.com.ua з'явилась 400 можель по ціні 165уо
але через тиждень зникла з каталогу обох сайтів  >:(

bramms

• Свій
  • Не фотограф
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 15/12/2008, 17:50:27 »
http://www.portamix.com.ua/shop/470/490/501802.html

Ура! ;D
А грошей як назло нема!  :P

UPD. Знайшов значно дешевше;)
http://shopping.com.ua/shop/110/262/51051.html
« Останнє редагування: 15/12/2008, 17:53:19 від bramms »

Shock-ER

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 11/02/2011, 13:15:13 »
Підкажіть пліз, в який з рюкзаків до 100 баксів поміститься Кенон 5Д з одітим батарейним блоком та одітим на нього 24-70 еЛька, також потрібне місце для пихи 580ЕХІІ та 70-200 на майбутнє

B Lowepro Fastpack 200 не влізає по висоті

Yevgen K.

• Письменник
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 11/02/2011, 23:35:39 »
В Ловепро точно щось знайти можна, на сайті є зручна функція підбору рюкзаків.

Може CompuTrekker Plus AW, або Flipside 300. А Fastpack ще 350 є.
« Останнє редагування: 11/02/2011, 23:37:42 від KinoManiak »
той, що KinoManiak

Shock-ER

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
Re: Вибір фоторюкзака
« Reply #24 : 14/02/2011, 11:45:19 »
Скористався пропозиціями які звучали раніше і придбав - Lowepro Flipside 400 AW

Рюкзак дійсно чудовий.

Усім дякую

dyak

• Свій
  • We own the road
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 06/04/2012, 16:42:18 »
Підніму стареньку тему.

От вже давно мене почало то питання мучити та все потреби нагальної не було. Зара маю дуже нагальну потребу в фоторюкзаку.

Отже що мені потрібно.
Потрібно таскати фот + 70-210 ф/4 + 50тку.
Також хочу щоб міг хочаб на вибір запихати або пиху або нетбук, якщо все разом влізе взагалі чудово. Ну і барахло, типу трансмітерів пультів і т.д.

Було б добре ще місце на канапку і воду нарпиклад збоку, ну і само собою стропи для штативу.

Подобається мені загрузка фота збоку, коли одну лямку знімаєш, перевертаєш на пузо, рюкзак висить так що збоку можна дістати фот.
Стосовно погоднього захисту, чохол не обовязково, буду юзати від дойтера.
НУ і ціна бажано до 100$

Може хтось щось має на приміті, або вже користується.
dyak.com.ua
Shit happens...

swansson

• Свій
  • фотоматрас
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 06/04/2012, 18:48:43 »
От вже давно мене почало то питання мучити та все потреби нагальної не було. Зара маю дуже нагальну потребу в фоторюкзаку.

...то така річ, що не помацавши не купиш, звідси і виходимо, на жаль. Хіба народ шось принесе помацати, тоді можна замовляти з-за бугра спокійно.
Я якраз сьогодні був в цифровичку (пробігав мимо) - так у них всьо го 2 чи 3 моделі, всі Lowepro, точно були Fastpack 200 i Flipside 400, ще щось стояло. Фастпак тобі певно буде замалий. Пошерсти сайти lowepro i kata, вони у нас найліпше представлені.

Я свого часу довго мордувався, аж поки у Словаччині не купив такий - http://swansson.livejournal.com/42986.html - поки що вміщає все моє фотобарахло, тільки носити його майже нереально ;)

dyak

• Свій
  • We own the road
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 06/04/2012, 19:06:41 »
в мене ше й вимога по розмірам 20*40*55 і бажано купити за наступний тиждень, бо їду у відрядження, і тре в літак взяти то барахло, хіба що калхозити буду, але якщо зкалходжу цього разу то хз коли я куплю))) до наступого відрядження)))))))

Назар, а можемо десь на тижні перетнутись, чи вихідних цих, я б помацав? Теоретично він би мені підійшов. і внаших гамазинах десь 700 грн.
« Останнє редагування: 06/04/2012, 19:08:38 від dyak »
dyak.com.ua
Shit happens...

swansson

• Свій
  • фотоматрас
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 06/04/2012, 19:23:26 »
в мене ше й вимога по розмірам 20*40*55 і бажано купити за наступний тиждень, бо їду у відрядження, і тре в літак взяти то барахло

В мене теж постало питання з ручною кладдю )) Справа в тім, що він грубший ніж 20см, по решті розмірів якраз сантиметр в сантиметр. Я от навіть не знаю, що робити - чи спробувати на авось (тоді у випадку чого не полечу, бо у багаж віддавати - занадто дорого втратити..(((..) чи забити і ужатися в наявний торспак kata...
судячи з розповідей, народ умудрявся прориватись в літак з невеликими чемоданами-роллерами під виглядом ручної кладі ;))

і внаших гамазинах десь 700 грн.

ггг, до тебе ще не дійшло, чого я аж у словаччині купував, переплативши *1,5 ? ))) тоді він був типу "у наявності" мало не в кожному другому гастрономі - а реально - не було ніде.
хіба добре пошерстиш і тобі пощастить більше, таки найдеш якийсь завалящий - та модель вже знята з виробництва, на сайті ловпро теж її вже нема.

а можемо десь на тижні перетнутись, чи вихідних цих

без проблем
завтра я мав би бути у львові (у скайпі ти у мене є, мабуть і навпаки є - стукни). точніше буду знати десь за годинку-дві

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 06/04/2012, 19:34:04 »
Трошки не в тему... Стосовно літака - мій 30л «стрітер» катив в ручну кладь.
Злапані моменти — мій блог.

JumpingRat

• Свій
    • Перегляд профілю
« Reply #30 : 06/04/2012, 20:08:23 »
Я б казав, що найбільш розумний вихід - піти в Цифровічок, Фотомаг і Чако і перемацати все, що виглядає подібним на те, що треба. Бо ліміт часу замалий для тривалих пошуків і доставок, а ризик того, що фото на сайті не відображає 100% якості продукта - цілком існує.
Щодо теми взагалом - мені наразі жоден з відомих мені девайсів не видається 100%-зручним, єдине що викликає захоплення - це модульна концепція F-stop, але цінник в них зовсім негуманний.

dyak

• Свій
  • We own the road
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 06/04/2012, 20:36:38 »
та я так і хочу, просто думав може хтось порадить щось конкретне то буду якраз конкретне і мацати.

Стосовно кладі, може і мій дойтер проканає, але я боюсь по вазі не влізу в 10 кг.
dyak.com.ua
Shit happens...

Максим

• Свій
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 07/04/2012, 21:51:25 »
У мене LowePro Fastpack 250. Дуже навіть вмісткий, думаю влізе все що перечислено, але в нього немає окремого кріплення для штатива.
Ще можна по лінійці подивитись на  LowePro Fastpack 350, в них хороша якість і ціна не дуже кусається!

http://bomber.com.ua/Sumki-i-ryukzaki/Dlya-foto/Ryukzaki-LowePro/3810-LowePro-Fastpack-250-Black.html
http://bomber.com.ua/Sumki-i-ryukzaki/Dlya-foto/Ryukzaki-LowePro/3811-LowePro-Fastpack-350-Arctic-Blue.html

Ще можна пошукати щось з Kata але на таку ж вмісткість як в LowePro буде на багато більша ціна.
Якщо дивитись знизу, то зверху видно, що з боку нічого не зрозуміло....

Нестор

• Свій
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 14/04/2012, 17:55:47 »
Я недавно купив Lowepro Flipside AW400, якщо хтось хоче подивитися-помацати, то можна завтра при зустрічі фотоклюмби.

Роман

• Свій
  • ЛОСЬ зі штативом
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 03/02/2013, 12:30:12 »
Тепер я мучуся вибором фотосумки - на днях придбав кенон 55-250 і тепер все не поміщається в Lowepro Rezo 120 AW.

Рюкзак мені не годиться, бо зазвичай за спиною висить вже рюкзак, потрібна саме сумка. Треба вмістити Кенон450+кіт, кенон 55-250, пару фільтрів ну і бажано резерв на 1 середній об'єктив.

1. Приглянувся - Lowepro Photo Runner 100, от тільки вона не має, рейнкавера. Але подобається можливість чіпляти на пояс.

2. Дещо схожа але більш "роздута" модель. Lowepro Inverse 200 AW. Трохи напрягає наявність зайвих "габаритів" і трохи більша маса, але з плюсів - вона обладнана рейнкавером.
.

3. Подобаються топлоадери можливістю носити на пузі за рахунок лямок і зручному доступу (в горах було б супер) але другий об'єктив там не впхаєш ((

4. Такий як мав  Rezo чи схожий Nova - щось не радують око ((

З того всього загубився серед трьох берізок (
Дивився і інші бренди крім Lowepro але там якоїсь цікавої альтернативи не знайшов

_BuR_

• Свій
  • Фотографувати можна скрізь де є світло:)
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 03/02/2013, 16:09:53 »
А торсопак від кати?
Дорогу здолає той, хто йде
http://bur-olsh.livejournal.com

bramms

• Свій
  • Не фотограф
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 03/02/2013, 19:50:00 »
В топлоудерів об'єктив влазиться другий на дно ;) головне підібрати довжину і розмір сумки
Або! докупити довісні сумочки до топлодера, є під різні лінзи

Роман

• Свій
  • ЛОСЬ зі штативом
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 06/02/2013, 20:49:18 »
Підкажіть де у Львові можна пощупати фотосумки, наразі дивився тільки поруч у  Ельдорадо де хіба рюкзаки і класичні резо/нова.

Сашик

• Адміністратор
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 06/02/2013, 21:02:35 »
Чако, фотомаг, гімновичок.
Злапані моменти — мій блог.

Роман

• Свій
  • ЛОСЬ зі штативом
    • Перегляд профілю
« Reply #39 : 29/05/2013, 22:07:01 »
Апгрейднув нарешті сумку.

Купив Lowepro toploader  zoom 55 AW

І до комплекту  Lowepro topload chest harness

Моє "господарство" поміщається нормально. В ході експлуатації буде видно наскільки воно практичне.